HAKKIMIZDA

Anatolia Hukuk Bürosu 2003 yılında hizmete başlamış olup, müvekkillerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Tüketici Hukuku, faaliyetlerimizdeki çalışma alanlarının önemli bir bölümünü oluşturmakta olup, tüzel ve gerçek kişilere hukukun her alanında danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sağlamaktadır.

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ

Müvekkil adına takip edilen iş için müvekkilden alınan masraf avansları, büromuz muhasebe birimi tarafından müvekkilin cari hesabına işlenir. Bu avanstan iş esnasında yapılan harcamalar davanın kazanılması halinde karşı taraftan, borcun tahsil edilmesi halinde ise borçludan geri alınarak tekrar müvekkilin cari hesabına işlenir. Müvekkillerimiz iş esnasında yapılan masraflara ve oluşan tahsilatlara ilişkin cari döküm ekstresi ve harcama belgelerini incelenmek üzere her zaman ofisimizden talep edebilirler.

Davalarda müvekkillerimiz tarafından tarafımıza ödenecek vekalet ücreti, o tarihte geçerli olan Ankara Barosu Tavsiye Edilen En Az Ücret Tarifesini baz alınarak taraflarca karşılıklı mutabakat ile belirlenir.

İcra takiplerinde dosya üzerinden tahsilat yapılamaması durumunda büromuzun müvekkilden herhangi bir vekâlet ücreti talebi olmamaktadır.

Büromuzca müvekkillere verilen hizmetlerinin tümü Avukat Mesleki sorumluluk sigortası ile sigortalanmış olup müvekkilin her türlü hak ve alacağı bu şekilde en üst düzeyde güvence altına alınmıştır.

DEĞERLERİMİZ

Misyonumuz

Müvekkillerimize, beklentilerinin de ötesinde çıkması muhtemel sorunları minimum riskle engelleyen, çıkan sorunları en kısa zamanda ve en avantajlı şekli ile çözüme kavuşturan, geniş kapsamlı ve etik değerlerimizden ödün vermeden kaliteli hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz

Bireysel ve kurumsal ölçekli her türlü müvekkil ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte her yönüyle uzmanlaşmış, öncü, dinamik, yenilikçi ve sorun çıkmadan müdahale ilkesi doğrultusunda hareket ederek öncelikle koruyucu hukuk hizmetleri sağlayan, dünyanın önde gelen markalaşmış hukuki danışmanlık firmaları arasında yer almaktadır.